top of page

Acerca de

אודות איריס פישר חכמון.jpg

אודות איריס פישר חכמון

הסיפור שלי

"צהרים טובים איריס, כאן ד"ר ברקוביץ, מצטער אבל גם היום תוצאת בדיקת בטא שלילית..."

 

את לא רואה כרגע איך תוכלי להמשיך הלאה.

מאיפה תאספי עכשיו את האנרגיות? איך מתחילים הכל מחדש? ואם זה יקרה לי שוב..?  ואם משהו בי פגום?

איזו אישה אני, שלא מסוגלת לעשות את הדבר הטבעי והפשוט  ביותר לאישה, פשוט להיכנס להריון!  מה דפוק בי? מה עשיתי רע ולמי שזה מה שמגיע לי?

נשמע לך מוכר?..

איריס פישר חכמון (1).jpeg

אני איריס פישר חכמון בת 43 אמא לרום ואריאלי הקטנה שהיא הסיבה האמיתית למקצוע בו בחרתי. אריאלי שלי נולדה לפני שנה וחצי.

 ברגע בו אחזתי בה בזרועותיי,  ידעתי שקיבלתי שליחות מהיקום, להעביר הלאה את הקסם הזה,  ולשם כך, כשמלאו לה 7 חודשים נרשמתי ללימודי nlp  פרקטישיינר ומאסטר, תרפיית קו זמן ושיטת הצופן החדש, בוגרת מכללת "רטר" בשיתוף אוניברסיטת חיפה.

 כמאסטר ב NLP וכמי שחוותה את השיטה על בשרה,  אני מרגישה שזו זכות עבורי להוביל נשים לשינוי פנימי עמוק ומהיר של מחשבות או רגשות המעכבות בהשגת הריון מוצלח

באמצעות NLP ודמיון מודרך הדרך אל תת המודע מהירה ופשוטה, מתוך אמונה שמה שאפשר לדמיין ניתן גם להגשים.

מתוך נסיוני האישי,  למדתי שההפריה האמתית מתחילה בתת המודע שלנו, וכשמגיעים אליו,  ניתן "להזריע" את החלום ולהפרות את ההצלחה,

תחילה בתודעה ומשם, הדרך אל ההשרשה ברחם, מתקצרת.

עד ההיריון הראשון שלי לפני שש שנים, עברתי אינספור מכשולים בדמות,

חמישה ניתוחים, שרירנים (מהסוג הכי "רע" שבולט לחלל הרחם), רירית הרחם שלי סירבה להתעבות, מחיצה ברחם,

כתוצאה מכך גם הצטלקות ברחם... ו"לקינוח",  לסיום סיומת, עד שנקלטתי להריון המיוחל, שבוע 21, רשלנות רפואית, שק ההיריון נפל, נגמר ההיריון, לידה שקטה...

אבל היא הייתה שקטה רק בגלל שהעובר לא בכה, אצלי לא היה שקט בכלל, היפרדות שלייה, אבדן הכרה, ניתוח חירום, הייתי בין חיים למוות, יצאתי מזה בשן ובעין(באותם ימים יצאתי מזה "לצערי"...),  אבל עם נזק לרירית ולשחלות, דיכאון קשה, פגיעה בשחלות, והתמודדות עם אלכוהוליזם קשה. 

שלוש שנים חלפו, ובסופו של דבר אחרי טיפול בתת המודע בתהליך פשוט, מדויק ומאוד ממוקד קיבלתי את חיי חזרה, והגעתי לרופא הפריון שלי, חמושה באנרגיות להצלחה, בטוחה בעצמי ויודעת שהפעם אני עושה את זה! אחרי שלושה טיפולים לא מוצלחים במיוחד, ארבעה זקיקים,  שניים ובטיפול האחרון זקיק אחד בלבד(!)

הרופא לקח  אותי לחדר צדדי ואמר לי: "איריס, השחלות לא מגיבות לטיפול. הרזרבה השחלתית שלך נמוכה, בעקבות הטראומה נפגעו השחלות שלך, והביציות שלך בנות 43-45 כך שאין טעם להמשיך להזריק כמויות של הורמונים לגוף. אנחנו נשאב לך מידי טיפול את הביצית האחת שבייצת וזהו."  מפה לשם.. חמושה באנרגיות חיוביות או לא, זה כבר תמרור עצור ענק. אז מה אעשה? פונדקאות...

חתמתי בסוכנות לתיווך עם פונדקאית. הסוכנת אמרה לי, "אל תחתמי לי עכשיו, בואי נראה שהביציות שלך בכלל בסדר, כי אולי נצטרך תרומה". לא לא יקירתי, הביציות שלי בסדר גמור(!) תביאי את הטופס איפה אני חותמת לך?

את ההפריה האמתית עשיתי בתת המודע שלי, אמונה גדולה ובלתי מתפשרת, שהביציות שלי בסדר ותהיה לי ילדה (כי ככה החלטתי!) שלי, מהביציות שלי ואף אחד לא יעצור אותי.

ביקשתי מהרופא רק עוד טיפול אחד אחרון, זהה לטיפול שהניב 4 זקיקים, איך יכול היה לסרב לי? אחרי הכל... זו פעם אחרונה ודי, לא אציק לו שוב.

יומיים לפני השאיבה, בביקורת האחרונה, 9 זקיקים(!) בשלים ויפים מוכנים לשאיבה.  אני מגישה לרופא טופס לאישור הפונדקאות, הוא מסתכל ואומר לי, לא יקירתי, את תהיי הפונדקאית, אני לא חותם על זה, הרחם שלך מושלם, הרירית מצויינת, נפגש באסותא בעוד יומיים להחזרתם לרחם שלך.

שניים הוחזרו, שניים נקלטו ורק אחת שרדה ונולדה ב27 באפריל 2020, היום המאושר בחיי, אריאלי שלי הגיעה לעולם.

היה זה  היום בו הוכחתי לעצמי שההפריה מתחילה בתת המודע, ולתודעה שלנו יש כוח אינסופי להשיג כל דבר שרק נרצה, רק אנחנו יכולות לייצר את המציאות שלנו ולא אף אחד אחר!

 

אריאל שלי היא ילדת קשת אמתית שנולדה אחרי אובדן הריון כנגד כל הסטטיסטיקות והסיכויים, והיא ההוכחה החיה להצלחת השיטה.

מתוך ניסיון, בדרך למטרה הפרטית שלי,  בניתי שיטת טיפול המותאמת בצורה  מדויקת לליווי נשים בדרכן להגשמת החלום, להריון מוצלח ובסופו, לחבוק בידיהן את התינוק/ת שכל כך חיכו לו.

 שכשתגיעי אליי לתהליך, אני אוביל אותך התהליך ההפריה האמיתי.

וכך, יחד, בתהליך הדרגתי שמותאם לקצב שלך, נשחרר את מה שעוצר אותך בדרך לחלומך הגדול.

אני אעזור לך לראות שיש אור, שישנה תקווה. שאפשר להמשיך הלאה ואפילו להגשים חלומות.

בתהליך את תגלי את העוצמות שבך את היכולת לצמוח מתוך הקושי והאתגר.

 

אשמח ללוות אותך בתהליך לעבר השגת מטרתך הכל כך חשובה. 

הפריית ההצלחה מתחילה בתת המודע.

אני מזמינה אותך להתקשר אלי,  לשיחת היכרות ללא עלות,  ולצאת יחד למסע אל עבר החלום.

מחכה לך ..

איריס פישר חכמון

איריס ואריאל
bottom of page